Hakkımızda

Değerli Velilerimiz,
Sevgili Öğrencilerimiz,

Geçmişinden aldığı güçle öğrencilerini  anaokulu döneminden itibaren küresel farkındalığa sahip bireyler olarak yetiştiren ve bu yolda destekleyen, disiplinler arası bölümler ile ortak çalışabilen, onların yaşam ve meslek becerilerini kazanarak işletmeye yönelik kazanımlar da edinmesine destek olan K12 düzeyinde bir eğitim kurumudur.

Kurumumuz sınav guruplarında, Türkiye’de Eğitimin bir Mühendislik işi olduğunu, sınav hazırlığının bilimsel bir süreç olduğu yaklaşımını getirmiştir. Güçlü okul kadromuz sınav hazırlığının tüm süreçlerini başlangıçtan bitime mükemmel bir şekilde tasarlamıştır. Yapay zeka ölçme değerlendirme sistemi desteği ile sıfır hata prensibi kurgulanarak eğitim sistemini yapılandırmıştır. Sistem içinde kişiye özel öğretim programları, eğitim danışmanlığı, eğitim oryantasyon hizmetlerini de sunulmaktadır. 

Tanıma, Planlama, Uygun hedef belirleme, en iyi programa karar verme, eğitim mühendisi danışmanlarımızın yol arkadaşlığı ile dikkat, motivasyonu yüksek tutma, düşünme becerilerini geliştirme, akademik hibrit dersler ile 7/24 eğitime ulaşım imkanı, yapay zeka ölçme ve değerlendirme ile öğrenciye özgü programlar, kazanım etütlerimizle öğrencilerimizin eksiklerini tamamlama uygulamalarını bir sistem içinde yürütüyoruz.

Her süreçten velinin bilgi sahibi olması ve birlikte hareket edilmesi vazgeçilmezimizdir. Her bir öğretmenimizi birer eğitim mühendisi olarak görüyor onların kişisel gelişimlerine bilimsel, amaca uygun katkı sağlamayı önemsiyoruz. Eğitim sistemimiz ile de sektörde farklı bir bakış açısı getirme çabası içerisindeyiz,  işletme süreçlerinden eğitim planlamasına, rehberlik uygulamalarına, reklam tanıtım materyallerinden eğitim programlarına, veli kılavuzlarından akademik takvime, yayından kıyafete, bütçeden pazarlama faaliyetlerine, yönetici akademisinden öğretmen eğitimine kadar her alanda yanınızda olan rehber bir kurum olmayı hedefliyoruz. Gelin ülkemizin aydınlık geleceğini şekillendirmede geçmişten aldığımız güç ve tecrübenin ışığında, yeni, bilimsel bir yaklaşımda planlı yol alalım, başarı kapılarını ülkemizin her köşesinde gençlerimiz için açalım, Bu yolculukta bizimle yürüyen tüm velilerimiz ve eğitim mühendisliğine inanan tüm öğretmen kadrolarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Senay ERGÜN
Eğitim Girişimcisi
Kurucu